<<  Kurumsal Kimlik  >>
 

HARİKA HALI YIKAMA; Halı yıkama sektöründe faaliyet göstermekte olup,  halı temizliği alanında sektöründe önde gelen bir kuruluş olma özelliğini taşımaktadır.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Düsturumuz; müşteri memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.

Hizmet halkamızın içinde;

Hijyenik Halı Yıkmama, Evde Halı Halıfleks Yıkama, Evde Koltuk Yıkama, Yorgan Yıkmama, Evde Yatak Yıkmama, Perde Yıkmama, Battaniye Yıkmama, Cami Halı Yıkmama ve Halı Overloğu yer almaktadır.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sizlere hijyenik bir ortamda yaşamınızı devam ettirebilmeniz için gerekli olan temizliği bütçenizi zorlamayacak ücret karşılığında sunuyoruz.

Modern makinalarımız, sağlığa elverişli malzemelerimiz ve tecrübeli personelimiz ile birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Halı yıkama bir uzmanlık işidir. Bırakın bu işi biz yapalım siz temizliğin keyfini sürün.

Ücretsiz servisimiz ile adresinizden alınan halılarınız, yorgan ve battaniyeleriniz  kaliteli hizmet ve memnun müşteri anlayışı ile temizlikten sonra adresinize teslim edilmektedir. Halılarınızı gördüğünüzde temizliğine siz bile inanamayacaksınız.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Vizyon;

Deneyimli personel ile maksimum müşteri memnuniyeti sağlayarak Konya bölgesinde en başarılı halı yıkama şirketi olmak.
 

 

Harika
Halı Yıkama Hizmetleri
 
.
.