<<  Yorgan ve Battaniye Yıkama  >>
 

Evimizde yıkanacak ürünlerin içinde, en sıkıntı oluşturan yorganlardır. Yıkamak için büyük kapasiteli makinalara ihtiyaç vardır. Kurutma işleminde de yorganların bazı bölümlerini kurutamayız. O da, koku ve nem yapar.

 

Firmamızda, yorgan ve battaniye yıkamak için büyük kapasiteli yorgan ve battaniye yıkama makinaları mevcuttur. Yorgan ve battaniyelerinizi sıkıntı etmeyin. Bizi arayın, hijyenik olarak yorgan ve battaniyelerinizi yıkayalım.

 

Hijyenik bir ortamda yıkanması ve kurutulması gerekmektedir. Bahsettiğimiz Battaniye, elyaf yorganlar, yün yorganlar, pamuklu yorganlar ve saten yorganlarınız özel olarak bu iş için üretilmiş makineler ile yıkanmaktadır.

 

Battaniye ve Yorgan türevlerine kullandığımız yıkama şampuanları tamamen bitkisel olup sadece yorgan ve battaniyeler türleri içindir. Yorganlarda şampuan dışında kumaşın tazeliğini koruması için yumuşatıcı uygulanmaktadır.

 

Yorgan yıkandıktan sonra kapalı kurutma alanımızda kurutulmaktadır ve son işlem olan paketleme işleminden hemen sonra sizlere ücretsiz servisimiz ile teslimatı yapılmaktadır.

.